بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

تحلیل و بررسی باکس‌آفیس هفته‌ی اخیر – دیوار چین هم جلودار لگوها نبود

 

انیمیشن "لگو بتمن" برای دومین هفته‌ی پیاپی صدرنشین باکس‌آفیس باقی‌ماند. این انیمیشن با اضافه کردن 33 میلیون دلار دیگر اندوخته‌هایش در سراسر جهان را به 172 میلیون دلار رساند. درام عاشقانه‌ی "پنجاه پرده تاریک‌تر" که همچنان در تعقیب "لگو بتمن" قرار دارد این هفته به فروش 20 میلیون دلاری دست یافت.

بزرگترین و پرهزینه‌ترین پروژه‌ی سینمایی تاریخ کشور چین با نام "دیوار بزرگ" هفته‌ی گذشته به روی پرده‌ی سینماهای آمریکای شمالی آمد اما آن‌چنان که سرمایه‌گذاران انتظار داشتند از آن استقبال نشد. این فیلم که با هزینه‌ی 150 میلیون دلاری تولید شده نخستین هفته‌ی اکرانش را با ثبت 18 میلیون دلار در رتبه‌ی سوم به پایان رساند.

کمدی "نبرد مشت‌زنی" با بازی آیس کیوب و چارلی دی دیگر فیلمی است که هفته‌ی گذشته به جمع فیلم‌های روی پرده اضافه شد. این فیلم کم‌هزینه که با بودجه‌ی 25 میلیون دلاری تولید شده در نخستین هفته فروش خود را به 12 میلیون دلار رساند و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

اما جدیدترین اثر گور وربینسکی با نام "درمانی برای سلامتی" اکران خود را پایین‌تر از حد انتظار آغاز کرد. این فیلم ترسناک که برای سرمایه‌گذاران 40 میلیون دلار هزینه داشته است نتوانست نظر تماشاگران را جلب نماید با کمی بیش‌از 4 میلیون دلار در رتبه‌ی دهم باکس‌آفیس این هفته قرار گرفت.

 

این هفته‌ منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟
فیلم اکشن "تصادم" با بازی فلیسیتی جونز، نیکلاس هولت، آنتونی هاپکینز و بن کینگزلی این هفته به روی پرده خواهد آمد. فیلم ترسناک "برو بیرون" و انیمیشن Rock Dog دیگر فیلم‌هایی هستند که این هفته منتظرشان هستیم.