بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

تحلیل و بررسی باکس‌آفیس هفته‌ی گذشته – بازگشت شکوهمند ولورین

بار دیگر استودیوی مارول بازگشته تا این بار با سومین قسمت ولورین هالیوود را تسخیر کند. این فیم ابرقهرمانی که "لوگان" نام دارد با بودجه‌ی 97 میلیون دلاری تولید شده و هیو جکمن ستاره‌ی آن است. نخستین هفته‌ی اکران "لوگان" همچنان که انتظار می‌رفت با استقبال گرم تماشاگران همراه بود و رقم 88 میلیون دلار را به حساب صدرنشین هفته‌ی گذشته واریز کرد.

فیلم ترسناک "برو بیرون" با رسیدن به فروش 28 میلیون دلاری رتبه‌ی دوم جدول را به دست آورد و مجموع فروش خود در ایالات متحده را به 78 میلیون دلار رساند.

دومین فیلم تازه اکران شده‌ی هفته‌ی گذشته درام The Shack بود که داستانی با مضامین مذهبی دارد و سم ورثینگتن و اوکتاویا اسپنسر در آن هنرنمایی می‌کنند. این فیلم رتبه‌ی سوم جدول باکس‌آفیس را با ثبت رقم 16 میلیون دلار بدست آورد.

انیمیشن "لگو بتمن" چهارمین هفته‌ی اکرانش را با 11.7 میلیون دلار در رتبه‌ی چهارم به پایان رساند. مجموع فروش این انیمیشن کمدی در سراسر جهان به 258 میلیون دلار رسیده است.

سومین فیلمی که هفته‌ی گذشته اکران گسترده‌ی خود را آغاز کرد Before I Fall نام دارد. این درام آمریکایی که زوئی دویچ ایفای نقش اصلی را بر عهده داشته است نخستین هفته را با فروش 4.6 میلیون دلاری پشت سر گذاشت تا بودجه‌ی تولید خود را در همان هفته‌ی نخست بدست آورده باشد.

این هفته‌ منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟
با گذشت دوازده سال از فیلم "کینگ کونگ" به کارگردانی پیتر جکسن و هنرنمایی نائومی واتس، بار دیگر این هیولای افسانه‌ای به روی پرده‌ی نقره‌ای بازمی‌گردد. این فیلم در کنار "گودزیلا" که سال 2014 به روی پرده آمده بود قرار است پیش‌زمینه‌ای ایجاد کنند که در نهایت به نبرد این دو هیولای قدرتمند منتهی شود. تام هیدلستون، ساموئل ال. جکسن، جان گودمن و بری لارسن در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند و جوردن فوگت‌رابرتز کارگردانی این پروژه‌ی سنگین 190 میلیون دلاری را بر عهده داشته است.