بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

تحلیل و بررسی باکس‌آفیس – اکران جادویی دیو و دلبر

 

 

 

 

همه‌ی ما انتظار شروع خوبی برای "دیو و دلبر" داشتیم اما کمتر کسی فکرش را می کرد این بازسازی استودیوی دیزنی با چنین استقبال شگفت‌انگیزی روبرو شود. این فیلم با رسیدن به رقم 170 میلیون دلار در هفته‌ی نخست موفق شد نام خود را به عنوان هفتمین افتتاحیه‌ی پرفروش تاریخ سینمای هالیوود ثبت کند. با گذشت تنها سه روز از آغاز اکران، مجموع فروش این فیلم در سراسر جهان از مرز 350 میلیون دلار گذشته که یک قدم استوار در راستای رسیدن به مرز یک میلیارد دلار به شمار می‌رود. "دیو و دلبر" با کارگردانی بیل کاندن تولید و آماده‌ی اکران شده و اما واتسن و دن استیونز در آن ایفای نقش کرده‌اند.

صدرنشینی "کونگ: جزیره‌ی جمجمه" دوامی نداشت و این هیولای پرطرفدار دومین هفته‌ی اکرانش را با 29 میلیون دلار در رتبه‌ی دوم به پایان رساند. تا امروز مجموع فروش این فیلم در سراسر جهان به رقم 260 میلیون دلار رسیده است. تام هیدلستون، ساموئل ال. جکسن، جان گودمن و بری لارسن در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند و جوردن فوگت‌رابرتز کارگردانی این پروژه‌ی سنگین 185 میلیون دلاری را بر عهده داشته است.

دیگر فیلمی که این هفته به جمع فیلم‌های روی پرده اضافه شده "آزمایش بلکو" نام دارد که با 4 میلیون دلار رتبه‌ی هفتم جدول را بدست آورد. جان گالاگر و تونی گولدوین در این فیلم ترسناک به کارگردانی گرگ مک‌لین نقش‌آفرینی کرده‌اند.

 

 

پرونده‌ی چه فیلمی را می‌توانیم بسته شده بدانیم؟
"روگ‌وان: داستانی از جنگ ستارگان" فیلمی حماسی است به کارگردانی گرث ادواردز که بر اساس فیلم‌نامه‌ای از کریس وایتز و تونی گیلروی تولید شده است. این فیلم داستانی مستقل در دنیای جنگ ستارگان را روایت می‌کند و بازیگرانی چون فلیسیتی جونز، دیه‌گو لونا، بن مندلسون، فارست ویتاکر و مدس میکلسن در آن نقش آفرینی می‌کنند. داستان این فیلم پس از رخدادهای "انتقام سیت" و مدت کوتاهی پیش از رویدادهای فیلم "امیدی تازه" رخ می‌دهد و گروهی از جاسوس‌های شورشی را دنبال می‌کند که نقشه می‌کشند تا "ستاره‌ی مرگ"، سلاح جدید امپراتوری کهکشانی را پیدا کرده و بدزدند. این فیلم ضمن جلب نظر مثبت 85 درصد از منتقدین، موفق شد در دو رشته‌ی بهترین چلوه‌های ویژه و بهترین صداگذاری نیز نامزد اسکار شود. "روگ‌وان" که این هفته در رتبه‌ی چهاردهم جدول قرار گرفته موفق شد در گیشه‌های سراسر جهان به فروش یک میلیارد و پنجاه‌وچهار میلیون دلاری دست پیدا کند و از نظر میزان فروش، دومین فیلم در میان مجموعه‌ی "جنگ ستارگان" و بیستیمن فیلم تاریخ سینما نام بگیرد.

این هفته‌ منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟
گسترده‌ترین آغاز اکران هفته‌ی پیش‌رو در اختیار "پاور رنجرز" است که بازسازی فیلمی با همین نام ساخته‌ی سال 1995 می‌باشد. فیلم ‌علمی‌تخیلی و ترسناک "زندگی" با بازی جیک گیلنهال و رایان رینولدز و فیلم اکشن‌کمدی ChiPs با هنرنمای و کارگردانی دکس شپارد دیگر فیلم‌هایی هستند که این هفته به روی پرده‌ی سینماهای آمریکای شمالی خواهند آمد.