بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

شخصیت منفی تمام عناوین بعدی «Avatar» یک نفر خواهد بود

 

18 دسامبر 2020 زمانیست که نسخه ی دوم مجموعه ی «آواتار» راهی سینما ها می شود. تاریخی که باعث شده این فیلم چیزی نزدیک به 10 سال با عنوان نخستین خود فاصله داشته باشد. جیمز کامرون که با ساخت «تایتانیک» نام خود را در تاریخ سینما جاودانه نموده، مدت هاست دغدغه ی ساخت مجموعه ی آواتار را در سر دارد و خبر ها حاکی از آنند که وی طبق برنامه با جدیت تمام در حال کار بر روی عناوینی است که قول شان را به مردم داده و همگان منتظر آنند تا بار دیگر محو جادوی جلوه های ویژه از نوع جیمز کامرون شوند. فیلمی که گفته می شود از تکنولوژی جدیدی در سه بعدی سازی بهره می برد و شما بدون نیاز داشتن عینک مخصوص، قادر به تماشای فیلم در حالت سه بعدی خواهید بود. ده سال از داستانی که در آواتار 1 برای مخاطبان تعریف شده می گذرد ولی این بدان معنا نیست که سازندگان داستان جدیدی را برای ساختن مد نظر دارند. بنا به گفته ی تیم سازنده داستانی که در عناوین بعدی این مجموعه منتشر می شوند دارای شاخصه هایی بهم پیوسته بوده و در ادامه ی نسخه ی اول می باشند.

جیمز کامرون در مصاحبه با پایگاه خبری «امپایر» بیان نموده که فیلم های بعدی این مجموعه عمدتاً از شخصیت های مشابهی که در عنوان نخست حضور داشتند بهره می برد و در تمام این فیلم ها دشمن اصلی نیروی خیر در بازی شخصیت «کواتریچ» با ایفای نقش «استفن لنگ» خواهد بود:

پلات اصلی آن چه در نسخه ی دوم مشاهده می کنید دارای شخصیت هایی مشابه نسخه ی اول خواهد بود. موجودات و شخصیت های بسیار جدید و زیادی در فیلم دوم گنجانده ایم. کاری که با فیلمنامه کرده ام این است که شخصیت ها را در موقعیت هایی ناشناخته قرار داده ام تا سفر های هیجان انگیز و پرمخاطره ای را در پیش بگیرند. تنها از یک بازیگر و آن هم استفن لنگ برای به تصویر کشیدن دشمن اصلی شخصیت های داستان استفاده کرده ام. او به اندازه ی کافی خوب است و رفته رفته بهتر می شود. مطمئنم که عملکرد خیره کننده ای از او در فیلم دوم خواهید دید.

 

جیمز کامرون در این مصاحبه اشاره ای به صحبت های اخیر پیتر جکسون داشت که گفته بود ساخت چهار عنوان جدید از آواتار کار اشتباهی است. کامرون در پاسخ به این انتقاد بیان نمود که داستان فیلمش وسیع تر از ارباب حلقه هاست و نیاز به پرداختن بیشتر در عناوین بیشتری دارد.