بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

احتمال همکاری «برد پیت» در پروژه بعدی «اسپایک جونز»

 

انتظارات برای پروژه بعدی «اسپایک جونز» شاید به زودی به پایان برسد. این فیلمساز برنده اسکار، چندی پیش در فستیوال موسیقی FYF در لس آنجلس در حال فیلمبرداری از اجرای «فرانک اوشن» دیده شده است.

این خواننده آر اند بی، آهنگی از گروه پاپ آمریکایی «کارپنترز» و ترانه‌ای از گروه «جکسون فایو» را اجرا می‌کند و «برد پیت» نیز در کنار صحنه در حال بازی کردن یک گفتگوی تلفنی دیده شده و این درحالی است که حدود یک ماه قبل، جونز در حال فیلمبرداری از «فرانک اوشن» در فستیوال «لاوباکس» در لندن مشاهده شده است.

جونز خبری رسمی از پروژه جدید خود منتشر نکرده اما جای تردید نیست که او و اوشن درحال تهیه یک اثر تازه هستند. جونز کارش را با کارگردانی موزیک ویدئوهای مختلف آغاز کرده، بنابراین همکاری با هنرمندی مثل اوشن، با علایق وی مطابقت دارد. پاسخ این پرسش که پروژه تازه او یک مستند است یا یک موزیک ویدئو یا چیزی روایت-محورتر، زمان مشخص خواهد کرد.

«اسپایک جونز» پس از فیلم «او» (Her) در سال 2014 که اسکار بهترین فیلمنامه را برایش به ارمغان آورد، هیچگونه فعالیت هنری نداشته است. «برد پیت» از سوی دیگر در دو فیلم درام جنگی «ماشین جنگ» (War Machine) و «متفقین» (Allied) ظاهر شده، دو اثری که واکنش منفی منتقدین را به دنبال داشت. وی ماه می گذشته، در مصاحبه‌ای با مجله GQ علاقه خود به «فرانک اوشن» را فاش ساخته بود.