Güzel ve Çirkin 2017 | Film izle Seyret Sayfası
Güzel ve Çirkin 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 334 Görüntülenme

Güzel ve Çirkin 2017

Disney klasiklerinden Güzel ve Çirkin filminin yine uyarlaması olarak daha kalifiye efektlerle çekilen Güzel ve Çirkin 2017 filmi Bill Condon ’un yönetmenliğiyle karşımıza çıkan fantastik ve aile filmidir.

Müzikal kategorisinde de kendini gösteren Güzel ve Çirkin filminin orijinal ismi Beauty and the Beast ’tir. Güzel ve Çirkin 2017 filminin başrollerinde meşhur futbolcu Emma Watson ile Dan Stevens ve Luke Evans adlarını görmekteyiz. Sinema kariyerine ufak yaşında Hermione Granger karakteriyle başlayıp sevilen tek futbolcu durumuna gelen Emma Watson Güzel ve Çirkin filminde Güzel bölümü temsilen Belle karakterine yaşam vermiştir.

Güzel ve Çirkin filminin öyküsü senelerdir malum hikayeyle gerçekte aynıdır. Bir miktar henüz genişletilmiş mitolojik orijini ve henüz kalifiye efektlerle izleyiciye henüz iyi tek Güzel ve Çirkin öyküsü yaşatılmak istenmiştir. Filme göre eylemlerinden kaynaklı ceza olarak, genç tek prens esrarengiz tek büyücü doğrulusunda canavara dönüştürülür. Genç prensin maruz kaldığı bu lanetin kalkmasının tek yolu prensin birini hakkıyla sevmeyi öğrenebilmesi ve bunun karşılığında da sevdiği bireyin kalbini ve sevgisini realite manada kazanabilmesidir. Genç tek kız olan kitap kurdu Belle, babasını kurtarmak yerine kaleden geçmek mecburiyetinde kalır ve Çirkin, başka bir deyişle canavar onu tutsak olarak alır. Çirkin ’in hizmetkarlarının da sayesinde Belle biraz biraz Çirkin ’e kıymet vermeye başlayacaktır. Bu sırada da kendisi ile izdivaç etmek isteyen ve bunu takıntı derecesine getiren tek avcı olan Gaston ’dan da uzak durmaya çalışacaktır. Gaston ise bu canavarı avlamak niyetindedir.

Keyifle izlenebilecek olan Disney filmi Güzel ve Çirkin 2017 izleyicilerini sitemize bekleriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Beauty and the Beast

  Senaryo:

  Stephen Chbosky (screenplay by), Evan Spiliotopoulos (screenplay by), Linda Woolverton (based on the 1991 animated film "Beauty and the Beast", animation screenplay by)
  youwin trsohbet geveze sohbet zurna sohbet kerizim sohbet